Pirkinių krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.

2019-ųjų metų naujienos

Mielieji,

namų ruoša yra neatsiejama gyvenimo dalis, kurią visiems tenka atlikti. Būtų puiku, jei visus šiuos darbus galėtume atlikti šiek tiek greičiau bei paprasčiau. Būtent 2019-iesiems metams mūsų pristatomos naujienos ir padės kasdienius darbus atlikti su didesniu pasimėgavimu!

Virtuvė

Gurmanams ir maisto gaminimo namuose entuziastams tikrai patiks naujoji „Brabantia“ kolekcija „Tasty Plus“. Ją sudaro išskirtiniai daugiafunkciai gaminiai, padėsiantys namų virtuvės meistrams sutaupyti ir laiko, ir erdvės. Kolekcijos gaminiai, kuriuos patogiai galima įsigyti rinkiniuose, virtuvėje atrodo itin skoningai.

„Tasty Plus“ yra visiškai nauja aukštos kokybės virtuvės indų ir priedų serija, kuri išsiskiria nuostabiomis naujomis spalvomis. Nuo funkcionalių šaukštų ir mentelių iki maišyti skirtų dubenų ir maisto produktų spalvų įrankių rinkinio.

Kolekcijos „Tasty Plus“ daugiafunkciai įrankiai puikiai tinka įvairiems darbams ir padeda sutaupyti vietos virtuvėje. Pavyzdžiui, bulvių trintuvas-šaukštas, skirtas trinti ir patiekti bulvėms, arba koštuvas-samtis, skirtas nukošti ir patiekti.

Stačiakampėse dėžutėse, kurias galima krauti vieną ant kitos, sudėti produktai yra gerai matomi ir ilgiau išlieka švieži. Šių iš aukštos kokybės plastiko pagamintų stačiakampių stilingų ir tvirtų indų nebūtina atidaryti norint pamatyti, kas viduje.

Valgomasis

„Molton“ kolekcija
„Malvern“ kolekcija
„Kingham“ kolekcija
„Iona“ kolekcija
„Honeybourne“ kolekcija
„Hidcote“ kolekcija
„Deta“ kolekcija
„Bud“ kolekcija
„Bourton“ kolekcija
„Ashbury“ kolekcija
„Arden“ kolekcija
„Ammonite“ kolekcija

Skalbimas

DRABUŽIŲ KABYKLA „LINN“

Daili vieta drabužiams džiovinti, vėdinti ar sudėti. Pastatomoji drabužių kabykla „Linn“ su dviem reguliuojamojo aukščio lentynomis ras vietą kiekvienuose namuose. Idealiai tiks jūsų miegamajame, skalbimo kambaryje arba prieškambaryje!

DRABUŽIŲ KABYKLOS

Lengvai pakabinkite marškinius nesibaimindami, kad audinys išsitemps.

SULANKSTOMASIS SKALBINIŲ KREPŠYS

Dėl bambukinio viršutinio rėmelio ir papildomos rankenos krepšį lengva nešti viena ranka.

STALINĖ LYGINIMO LENTA

Su šia staline lyginimo lenta „TableTop“ lyginti prireiks itin mažai laiko ir vietos. Kompaktiška ir stabili mažiausia lenta yra sukurta taip, kad lyginti būtų lengva. Baigę lyginti, akimirksniu sulankstykite ją ir pakabinsite už didelio ištraukiamojo kablio.

Šiukšliadėžės

Nuostabus universaliųjų šiukšlių dėžių „Bo Touch Bin“ ir „Bo Touch Bin Hi“ dizainas suderintas su visomis būtinomis ypatybėmis, kad galėtumėte patogiai namuose rūšiuoti atliekas. Vienas arba du išimamieji kibirai dviejų rūšių atliekoms vienoje dėžėje!

Šiukšlių dėžė „Bo Touch Bin Hi“ išsiskiria savo kojelėmis. O įsigydami naująją dėžę „Bo Touch Bin“, prisidėsite prie organizacijos „The Ocean Cleanup“ tikslo – išvalyti plastiko šiukšles iš pasaulio vandenynų.

Lauko laužavietės

Parašykite mums
close slider

Kontaktinė formaPalikite pranešimą ir mes netrukus su jumis susisieksime.